POSTMANIAC
Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
POSTMANIAC
Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
Σύνδεση
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Jump to:
Translate
Όροι Χρήσης / Σχετικά Με
Όροι Χρήσης
Σχετικά Με
Φιλικά Sites

Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Keeblo10
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 45Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η MendhiΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 4543 θέματασε 4159 θέματα
Social Media / TopicIt
PostManiac Forum

To φορουμ μας θα το βρείτε και στο topic

Online Προσωπικό

Πήγαινε κάτω
studio814™
studio814™
Moderators
Moderators
Status :
Online
Offline

Posts : 2450
Join date : 20/03/2021
Location : Ελλαδα

Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Empty Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές»

18th Απρίλιος 2021, 11:47
Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» 3042116

Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Diaxor12

Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Studio11

Σε δηλώσεις του για το κυριακάτικο ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα ο Γιαν Εμβιλά επισήμανε ότι η ομάδα του θα πρέπει να... ξεχάσει ότι έχει στεφθεί πρωταθλήτρια και να αγωνιστεί με συγκέντρωση για τη νίκη απέναντι στον «δικέφαλο» του Βορρά.

Αναλυτικά, όσα δήλωσε:

Για την εξαιρετική πορεία του στον Ολυμπιακό: «Είναι πολλά πράγματα που με κάνουν να αποδίδω καλά. Είναι η ομάδα, οι συμπαίκτες μου, το τιμ, οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού. Με στηρίζουν και έτσι, νιώθω πάρα πολύ καλά. Έχω τη στήριξη του προπονητή, έχω αυτοπεποίθηση. Κι όταν νιώθεις τόσο καλά, δεν μπορείς παρά να αισθάνεσαι απελευθερωμένος και να αποδίδεις όσο καλύτερα μπορείς. Νιώθω ελεύθερος στον Ολυμπιακό. Είχα πει ότι το πιο σημαντικό είναι η ομάδα να κερδίσει το πρωτάθλημα, πράγμα που έγινε. Τώρα θα πρέπει να εστιάσουμε στο Κύπελλο».

Για το ότι μπορεί να παίξει με επιτυχία σε όλα τα σχήματα του Ολυμπιακού: «Ο προπονητής είναι εκείνος που αποφασίζει. Όλες τις φορές που ο προπονητής μου ζήτησε κάτι, εγώ φώναξα "παρών". Είμαι πάντα εδώ να ακολουθήσω τις οδηγίες. Δεν μου αρέσει να παραπονιέμαι για τις αλλαγές. Αυτή είναι η φιλοσοφία μου και δεν θα την αλλάξω. Ο προπονητής μου έχει δείξει απόλυτη εμπιστοσύνη και θέλω να του το ανταποδώσω με αυτόν τον τρόπο. Νιώθω αυτοπεποίθηση, σιγουριά και πάντα είμαι παρών».

Για το ματς με τον ΠΑΟΚ: «Θα είναι πολύ δύσκολο. Ποτέ δεν είναι εύκολα τα πράγματα στην Τούμπα. Πρέπει να ξεχάσουμε ότι έχουμε κατακτήσει το πρωτάθλημα, να ξεπεράσουμε αυτή την ευφορία και να συγκεντρωθούμε. Μπορεί να είμαστε πρωταθλητές, αλλά αυτό δεν έχει καμία σχέση με το επόμενο παιχνίδι μας. Πρέπει να πάμε με αποφασιστικότητα».


Εμβιλά: «Δύσκολο το ματς στην Τούμπα, να ξεχάσουμε ότι είμαστε πρωταθλητές» Diaxor12

Πηγή: Sport-Fm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης