POSTMANIAC
πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
POSTMANIAC
πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
Σύνδεση
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Jump to:
Translate
Όροι Χρήσης / Σχετικά Με
Όροι Χρήσης
Σχετικά Με
Φιλικά Sites

πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Keeblo10
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 45Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η MendhiΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 4543 θέματασε 4159 θέματα
Social Media / TopicIt
PostManiac Forum

To φορουμ μας θα το βρείτε και στο topic

Online Προσωπικό

Πήγαινε κάτω
studio814™
studio814™
Moderators
Moderators
Status :
Online
Offline

Posts : 2450
Join date : 20/03/2021
Location : Ελλαδα

πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Empty Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο»

4th Μάης 2021, 09:06
πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» 3049421

πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Diaxor12

πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Studio11

Σύνθημα πρόκρισης από τον Νεϊμάρ, μία ημέρα πριν από την επαναληπτική αναμέτρηση με τη Μάντσεστερ Σίτι στο Etihad, όπου οι Γάλλοι πρωταθλητές, θα προσπαθήσουν την ανατροπή, (είχαν χάσει 2-1 στο Παρίσι), για να φτάσουν στον δεύτερο συνεχόμενο τελικό τους, διεκδικώντας στην Κωνσταντινούπολη (29/5) το πρώτο τους τρόπαιο Champions League.

Ο Βραζιλιάνος διεθνής επιθετικός της Παρί Σεν Ζερμέν, με μια δήλωση στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου υποσχέθηκε να είναι «ο πρώτος πολεμιστής που θα αναλάβει δράση» , λέγοντας ότι θα δώσει «το καλύτερο, θα κάνω ότι είναι δυνατόν για την ανατροπή, ακόμα κι αν χρειαστεί να πεθάνω στο γήπεδο», όπως αναφέρει η ισπανική εφημερίδα Mundo Deportivo.

Τα καλά νέα για την Παρί Σεν Ζερμέν είναι ότι, ο Κιλιάν Εμπαπέ, κατάφερε να ταξιδέψει στο Μάντσεστερ.

«Κάθε Παριζιάνος πρέπει να πιστέψει σε εμάς. Και εμείς επίσης, ακόμα κι αν το πρώτο παιχνίδι ήταν τόσο δύσκολο. Πρέπει να το πιστέψουμε ανεξάρτητα από το τι λένε τα στατιστικά στοιχεία για τις πιθανότητες πρόκρισής μας», δήλωσε ο Νεϊμάρ.

Μόνο 7% είναι οι πιθανότητες πρόκρισης για μια ομάδα, έχοντας ηττηθεί με 2-1 στην έδρα της, σύμφωνα με τη βρετανική εταιρεία ανάλυσης αθλητικών στοιχείων, Opta.

«Θα είμαι στην πρώτη γραμμή και θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής που θα πάει να αγωνιστεί για την ομάδα. Θα κάνω το καλύτερό δυνατό που μπορώ, θα κάνω ό,τι είναι δυνατόν για την ανατροπή. Ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο», πρόσθεσε.

Η Παρί Σεν Ζερμέν κέρδισε στη Ligue 1 το Σάββατο τη Λανς με σκορ 2-1 σε έναν αγώνα στον οποίο ο Νεϊμάρ αναγνώρισε ότι η ομάδα του «ένιωσε κουρασμένη, έχουμε κάποια πράγματα να βελτιώσουμε, αλλά η νίκη μας βοηθά να κρατηθούμε ζωντανοί στον αγώνα του τίτλου».

Η Παρί είναι ένα βαθμό πίσω από την πρωτοπόρο Λιλ. Οι Παριζιανοί κέρδισαν το γαλλικό Super Cup τον Ιανουάριο (2-1 εναντίον της Μαρσέιγ) και στους ημιτελικούς του γαλλικού Κυπέλλου θα αντιμετωπίσουν τη Μονπελιέ στις 12 Μαΐου.


πρέπει - Νεϊμάρ: «Θα είμαι ο πρώτος πολεμιστής για την πρόκριση ακόμα κι αν πρέπει να πεθάνω στο γήπεδο» Diaxor12

Πηγή: Sport-Fm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης