POSTMANIAC

Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
Σύνδεση
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Jump to:
Translate
Όροι Χρήσης
Όροι Χρήσης
Φιλικά Sites

Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 19Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η mariagrΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 227 θέματασε 82 θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
69 Δημοσιεύσεις - 30%
29 Δημοσιεύσεις - 13%
28 Δημοσιεύσεις - 12%
27 Δημοσιεύσεις - 12%
24 Δημοσιεύσεις - 11%
24 Δημοσιεύσεις - 11%
12 Δημοσιεύσεις - 5%
10 Δημοσιεύσεις - 4%
3 Δημοσιεύσεις - 1%
1 Δημοσίευση - 0%
Online Προσωπικό
RSS Forum

Μοιραστείτε
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.ΕνότηταςΠήγαινε κάτωΕπισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Admin
Admin
Admin
http://postmaniac.forumgreek.com

Απαράδεκτη συμπεριφορά και άδικος αποκλεισμός από το e-steki.gr

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 15:39
Φίλοι μου για σας φαίνεται πως έχει ξεφύγει λίγο η κατάσταση σχετικά με το forum  e-steki.gr όπου όταν έκανα λογαριασμό  και πόσταρα εναν συνδεσμο που παρεπεμπε σε αλλο φορουμ ευθύς αμέσως μου επιβληθηκε ποινη 40% από τους διαχειριστές λόγω  ότι έκανα λέει ενέργεια διαφήμισης και η ποινή μου αργότερα έφτασε στο 100% όταν πρόσθεσα και στην υπογραφή του λογαριασμό μου ένα link κατηγορόντας με και πάλι για διαφήμιση αυτή τη φορά μέσω της υπογραφής μου.

Έστειλα φυσικά email στους διαχειριστές εκφράζοντας έντονα την διαμαρτυρία μου αλλά δυστιχώς όπως ήταν αναμενόμενο κανείς τους δεν μπήκε στον κόπο να μου απαντήσει. Πόσο λογικό σας φαίνεται εσάς αυτό που έγινε στο συγκεκριμένο forum;

Τα σχόλια δικά σας!
Για να απαντήσω σε σχόλια των χρηστών του insomnia που έλεγαν ότι καλά μου κάνανε και με αποκλείσανε διότι διαφημίζω ένα forum μέσα σε ένα άλλο forum σημαίνει δημιουργία ένος θέματος όπου θα αναφέρω ότι:
@Admin έγραψε:Παιδιά δημιούργησα ένα νέο φορουμ που θα το βρειτε στην ταδε διευθυνση.
Το ότι πόσταρα ένα link που παραπέμπει ίσως και στο δικό μου φορουμ αλλά αναφέρεται σε σχετικό θέμα δεν είναι διαφημίση, οπότε όσοι είπατε "καλά του κάνανε¨ξανασκεφτείτε το γιατί ένα τέτοιο ποστ θα μπορούσε να βοηθήσει ένα χρήστη να βρει πιο εύκολα λύση στο προβλημά του.

Επίσης όσον αφορά αυτό
@Admin έγραψε:----------------------------------------------------------------------
Φανταζομαι πως εχεις υποψιν σου ακομα εναν κανονισμο που λεει οτι δεν επιτρεπεται ο δημοσιος σχολιασμος ενεργειων των mods , οπως επισης κι εναν αλλον που αναφερει οτι οταν διαγραφει ενα τοπικ δεν επιτρεπεται να δημιουργεις το ιδιο ή παρεμφερες.
Εν ολιγοις γνωριζεις ηδη οτι αυτο το thread ισως σου επισυρει ακομα αυστηροτερες ποινες.
----------------------------------------------------------------------
Απλά ντροπή σε όποιον το έγραψε μέσα στο insomnia διότι αυτά που λέει δεν ισχύουν ούτε στο ελάχιστο.
Το θέμμα συνεχίζει εδώ επειδή προφανώς στο insomnia κάπιος μοντ εξεπιτηδες το κατεβασε γιατί δεν ήθελε να φανεί.
Επειδή όμως εδώ φημιζόμαστε για την ελευθερία λόγου τέτοιες πρακτικές δεν γίνονται δεκτές και δεν πρόκειται κανένας μοντ και κανένας admin να κατεβα΄σει έτσι προκλητικά το θέμα κανενός.

edit: Το θέμα δημοσιεύτηκε και στο νέο μας blog to Posters στην
διεύθυνση https://posters2017.wordpress.com/2017/02/04/%ce%b1%cf%80%ce%b1%cf%81%ce%ac%ce%b4%ce%b5%ce%ba%cf%84%ce%b7-%cf%83%cf%85%ce%bc%cf%80%ce%b5%cf%81%ce%b9%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ac-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%ac%ce%b4%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%82-%ce%b1%cf%80/
malisiob
Moderators
Moderators

Απ: Απαράδεκτη συμπεριφορά και άδικος αποκλεισμός από το e-steki.gr

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 15:55
Εντάξει τι να πω απλά απαράδεκτοι αυτοι στο e-steki.gr μπλοκαραν ένα χρήστη μόνο και μόνο επειδή ποσταρε ενα λινκ χωρίς καν να κάνει διαφήμιση. Πραγματικά απαράδεκτοι αυτοί οι άνθρωποι τον μπλοκαραν ακόμα και για το link στην υπογραφή του. Ντροπή! Που την είδαν την διαφήμιση ήθελα να ξερα πραγματικά.
Επίσης ντροπή σε όποιον έγραψε στο άλλο φορουμ αυτά:
@Malisiob έγραψε:Για να απαντήσω σε σχόλια των χρηστών του insomnia που έλεγαν ότι καλά μου κάνανε και με αποκλείσανε διότι διαφημίζω ένα forum μέσα σε ένα άλλο forum σημαίνει δημιουργία ένος θέματος όπου θα αναφέρω ότι:
Γιατί καλά του κάνανε δηλαδή επειδή ποσταρε ένα link χωρίς να 'εχει σκοπό την διαφήμιση αλλά με σκοπό να βοηθήσει κάποιον; Απλά ντροπή!
Ας μην σχολίασω και αυτό:
@Malisiob έγραψε:@Admin έγραψε:
Φανταζομαι πως εχεις υποψιν σου ακομα εναν κανονισμο που λεει οτι δεν επιτρεπεται ο δημοσιος σχολιασμος ενεργειων των mods , οπως επισης κι εναν αλλον που αναφερει οτι οταν διαγραφει ενα τοπικ δεν επιτρεπεται να δημιουργεις το ιδιο ή παρεμφερες.
Εν ολιγοις γνωριζεις ηδη οτι αυτο το thread ισως σου επισυρει ακομα αυστηροτερες ποινες.
Ασχολίαστο! Απλά προσέξτε τι γράφετε στο insomnia διότι αυτά που λέτε μάλλον δεν τα γνωρίζεται και το λέω αυτό χωρίς πραγματικά να θέλω να κριτικάρω κανέναν.
Admin
Admin
Admin

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 16:11
Επίσης να αναφέρω ότι οι κανονισμοί τους σχετικά με το θέμα είναι αυτοί:
@Admin έγραψε:Διαφήμιση χωρίς την απαραίτητη άδεια
Ποινή: 40% για 12 μήνες. Περαιτέρω επιβάρυνση του λογαριασμού του χρήστη ή/και έως και τρίμηνος αποκλεισμός του κατά περίπτωση σε ενδεχόμενη υποτροπή. Μόνιμος αποκλεισμός στην περίπτωση αποστολής/προώθησης διαφημιστικών μηνυμάτων μέσω προσωπικών μηνυμάτων ή μέσα από το chat.
Απαγορεύεται η διαφήμιση από μέλος του e-steki, χωρίς την έγκριση των υπευθύνων, είτε αυτή αφορά κάποιο site, είτε οποιοδήποτε προϊόν, είτε αυτή γίνεται δημόσια σε οποιοδήποτε σημείο του site είτε μέσω προσωπικών μηνυμάτων σε άλλους χρήστες του forum. Η αγνόηση των συστάσεων της ΟΔ, μπορεί να οδηγήσει σε άμεσο αποκλεισμό.
Ωστόσο, επιτρέπεται η παράθεση μη ανταγωνιστικών ιστοσελίδων που αποτελούν προσωπικές δημιουργίες των μελών, εφόσον αυτές δεν παραβαίνουν κάποιον από τους υπόλοιπους κανόνες (πειρατεία, περιεχόμενο ακατάλληλο για ανηλίκους, ιστοσελίδες πολιτικού περιεχομένου κ.τ.λ.). Η παρουσίαση των ιστοσελίδων αυτών γίνεται μόνο μια φορά ανά δικτυακό τόπο και μόνο σε προκαθορισμένα θέματα που υπάρχουν για το σκοπό αυτό και η παρουσίαση ιστοσελίδας που αποτελεί προσωπική δημιουργία μέλους μπορεί να γίνει εφόσον το μέλος αυτό έχει συμπληρώσει 50 δημοσιεύσεις.
Πουθενά δεν αναφέρει ότι απλά ποστάροντας ένα link κάνεις διαφήμιση διότι δεν έγραψα όπως είπα και στο πρωτο μου ποστ ότι:
@Admin έγραψε:Παιδιά για σας έφτιαξα ένα φορουμ που θα το βρείτε στην ταδε διεύθυνση και ότι ελάτε να γραφτείτε εκεί και να κάνουμε τις συζητήσεις μας εκεί κ.τ.λ.
Εγώ το μόνο που έκανα ήταν να ποστάρω κάτι βοηθόντας συγχρώνως κάποιον άλλο να βρει λύση σε ένα προβλημά του και αυτοί για να με τιμωρήσουν με μπαναραν. Έλεος δηλαδή!
malisiob
Moderators
Moderators

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 16:13
Σωστός
petrosnik
Special Member
Special Member

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 16:53
Έχει απόλυτο δίκιο ο Admin που ακούστηκε να μπαναρεις κάποιον από ένα φόρουμ μόνο και μόνο επειδή πόσταρε ένα link. Αν είναι δυνατόν δηλαδή απλά απαράδεκτοι.
Admin
Admin
Admin

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 22:06
Και το όργιο των αποκλεισμών συνεχίζεται.
Πριν από λίγο με απόκλεισαν για 5 μήνες από το TheLab.gr με την αιτιολογία της συνεχούς διαφήμισης και της off topic θεματολογίας μου όταν μέσα στο συγκεκριμένο φοορυμ άνοιξα νέα συζήτηση για το θέμα που συζητάμε εδώ όλες αυτές τις ώρες και με κατηγόρησαν και εκεί για προσπάθεια έμεσης διαφήμισης και προκαλούσαν συνέχεια με τα λεγομενά τους και έγιναν κάποια στιγμή τόσο ειρωνικοί όπου πλέον η ατμόσφαιρα ηλεκτρίστηκε.
Θα σας παραθέσω το τι ακριβώς συνέβη εκεί σήμερα το απόγευμα.
@Admin έγραψε:karmen1983
Marika Power

Forum Administrators

20.580 δημοσιεύσεις
Περιοχή: Κάπου γύρω από την Ακρόπολη

Απάντησε πριν 4 ώρες
επειδή το να κάνεις τα στραβά μάτια έχει και κάποια όρια  

Στο TheLab.gr που μπορώ να ξέρω, σου έχω σβήσει προσωπικά κάποια posts. Τρία μάλιστα από αυτά συνεχόμενα link παραπομπής αλλού και ένα από αυτά ξεχωριστό θέμα για να παραπέμπεις αλλού.
Να μη μιλήσω για το link που έχεις αυτή τη στιγμή κάτω από το άβαταρ σου, που στο έχουν αφαιρέσει 2 φορές με απλές συστάσεις και πάλι επιμένεις.
Επίσης, να σε ενημερώσω ότι η υπογραφή είναι δημόσια και αποτελεί μέσω προώθησης. 
Τέλος και κλείνοντας. Διαβάζεις τους όρους χρήσης ΑΝ σου αρέσουν γράφεσαι, αν δεν σου αρέσουν πας σε άλλες πορτοκαλιές που κάνουνε δαμάσκηνα. Αν γραφτείς μην διαφωνείς στην πορεία οι όροι ήταν εκεί πριν γίνεις μέλος.

Φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι ότι το ποστ μου είναι μία ακόμα ένδειξη καλής θέλησης. Μη το τραβάς το σχοινί και διόρθωσε τα κακώς καμωμένα.

shreder
Registered User

Members

33 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 4 ώρες (edited)
Λοιπόν κοίταξε να δεις μαζέψου άμεσα διότι θα έχουμε πρόβλημα η υπογραφή μου περιέχει ότι θέλω εγώ και όχι ότι σου αρέσει εσένα. Ξέρεις πολύ καλά πως υπάρχει σε βάρος σου καταγγελία στον ιδιοκτήτη του forum ο οποίος με έχει γειώσει κανονικά. Δεν το συνεχίζω άλλο αλλά δεν ανέχομαι τις άθλιες και απαράδεκτες παρατηρήσεις σου.
Μαζέψου επιτέλους!
Εγώ το θέμα το λιγό έδω επειδή πραγματικά με την συμπεριφορά σου μου έχεις σπάσει τα νεύρα.
Και όσο για άλλα φορουμ ξέρεις πολύ καλά τι γίνεται γιατί έχεις λογαριασμό και στο insomnia με τα ίδια ακριβώς στοιχεία επομένως πρόσεχε τι λες.
Έγινε επεξεργασία πριν 4 ώρες - shreder
Αλλά και:
@Admin έγραψε:karmen1983
Marika Power

Forum Administrators

20.580 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες

πριν 4 ώρες, το μέλος shreder έγραψε:
Ξερε΄ςι πολύ καλά πως υπάρχει σε βάρος σου καταγγελία στον ιδιοκτήτη του forum ο οποίος με έχει γειώσει κανονικά
ίουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

πριν 4 ώρες, το μέλος shreder έγραψε:
Εγώ το θέμα το λιγό έδω επειδή πραγματικά με την συμπεριφορά σου μου έχεις σπάσει τα νεύρα.
άουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Κάντε like όσοι θέλετε να αποφασίσω εν θερμώ  
Επίσης:
@Admin έγραψε:shreder
Registered User

Members

33 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες (edited)
Λοιπόν εδώ είναι οι όροι χρήσης του forum:
  Παράθεση
Υπογραφές (Signatures)
Κάθε μέλος μπορεί να δημιουργήσει την προσωπική του υπογραφή η οποία θα συνοδεύει κάθε μήνυμα στο forum. Οι υπογραφές των μελών θα πρέπει να συμμορφώνονται με τους ακόλουθες κανόνες προκειμένου να είναι αποδεκτές.
Οι υπογραφές κειμένου δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τις 4 γραμμές. Κάθε υπογραφή μπορεί να περιέχει 1 εικόνα με διαστάσεις όχι μεγαλύτερες από 600(width) x 82(height) pixels και μέγεθος 35kbytes.
Απαγορεύεται η δημοσίευση link σε ιστοσελίδες που προωθούν επιχειρήσεις, παροχή υπηρεσιών ή προϊόντων, χωρίς τη συγκατάθεση της ΔΟ του TheLab.gr.
Απαγορεύεται η δημοσίευση links που προωθούν ιστοσελίδες ανταγωνιστικού χαρακτήρα με το Thelab.gr καθώς και οτιδήποτε άλλο έρχεται σε αντίθεση με τους γενικούς κανόνες λειτουργίας.
Απαγορεύεται ρητά η διαφήμιση εμπορικών ή μη προϊόντων και υπηρεσιών μέσω links ή banners τοποθετημένα στην υπογραφή. Σε αυτή την περίπτωση οι υπογραφές θα αφαιρούνται με ταυτόχρονη ειδοποίηση του παραβάτη.
Απαγορεύεται ρητά η χρήση υπογραφών που σχετίζονται με αγορές/πωλήσεις προϊόντων. Για αγορές/πωλήσεις υπάρχει σχετικό υποφόρουμ.
Οι υπογραφές θα πρέπει να ικανοποιούν τους γενικότερους όρους πρόσβασης και χρήσης του TheLab.gr. Στην αντίθετη περίπτωση οι Administrators/Moderators έχουν το δικαίωμα να αφαιρέσουν την υπογραφή ή ακόμη και να προχωρήσουν σε αποκλεισμό του μέλους (ban).

Σύνδεσμοι με άλλα sites

Οι σύνδεσμοι (links) που βρίσκονται στο TheLab.gr πιθανόν να σας μεταφέρουν εκτός του δικτύου του. Στην περίπτωση αυτή το TheLab.gr δεν αποδέχεται καμία ευθύνη για το περιεχόμενο, την ακρίβεια, τη λειτουργία, καθώς και για τυχόν μεταγενέστερες αλλαγές στα sites αυτά.
Δικαίωμα τροποποίησης/ανανέωσης όρων & προϋποθέσεων
Το TheLab.gr διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιεί ή να ανανεώνει τους όρους πρόσβασης και χρήσης.
Πες μου ποιους παό αυτούς παραβίασα γιατί εγώ δεν παραβάισα κανέναν αλλά απλά εσύ είσαι διαχειρίστρια χωρ΄ςι να γνωρίζεις καν τους όρους χρήσης τι άλλο να πω.
Έγινε επεξεργασία πριν 3 ώρες - shreder

kpetros
Watashi wa kawaii desu ka?

Premium Members

3.955 δημοσιεύσεις
Περιοχή: Ιλιον

Απάντησε πριν 3 ώρες
Το 4 και 5 ?  XD 
Ρε φιλε η υπογραφη σου δεν ειναι λινκ στο τουιτερ ή το ινσταγκραμ σου . Μεσα στην σελιδα εχεις διαφορες αναρτησεις τεχνολογικου ενδιαφεροντως που ο καθενας μπορει να τα θεωρησει ως ανταγωνισμο . 

shreder
Registered User

Members

33 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες
Τι λες ρε φίλε για διάβασε λίγο τις πηγές μου και έλα μετά να μου πεις για ανταγωνισμό.

astrolabos
Astra inclinant, sed non obligant

Forum Administrators

42.430 δημοσιεύσεις
Website URL:www.thelab.gr
Περιοχή: Καλαμάτα

Απάντησε πριν 3 ώρες

πριν 3 ώρες, το μέλος shreder έγραψε:
Πες μου ποιους παό αυτούς παραβίασα γιατί εγώ δεν παραβάισα κανέναν αλλά απλά εσύ είσαι διαχειρίστρια χωρ΄ςι να γνωρίζεις καν τους όρους χρήσης τι άλλο να πω.
αυτους.1-0. 
Την επόμενη που θα ασχοληθείς με κάτι που δεν αφορά τη θεματολογία του φόρουμ μας έχεις χαιρετίσει. Δεν θα παίξουμε τις κουμπάρες εδώ για κανέναν.

shreder
Registered User

Members

33 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες
Δεν παίζουμε τις κουμπάρες απλά συζητάμε και δέχομαι μία ανευ προηγουμένου επιθεση και μάλιστα χωρίς κανέναν απολύτως λόγο.

karmen1983
Marika Power

Forum Administrators

20.580 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες

πριν 3 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:
αυτους.1-0. 
Την επόμενη που θα ασχοληθείς με κάτι που δεν αφορά τη θεματολογία του φόρουμ μας έχεις χαιρετίσει. Δεν θα παίξουμε τις κουμπάρες εδώ για κανέναν.

Μου το χάλασες με το την επόμενη γμτ

shreder
Registered User

Members

33 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μου το χάλασες με το την επόμενη γμτ
Καλά εσύ δεν ντρέπεσαι καθόλου; Ποια νομίζεις ότι είσα κοπέλα μου περιορίσου επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 person likes this

karmen1983
Marika Power

Forum Administrators

20.580 δημοσιεύσεις

Απάντησε πριν 3 ώρες

πριν 3 ώρες, το μέλος shreder έγραψε:
Καλά εσύ δεν ντρέπεσαι καθόλου; Ποια νομίζεις ότι είσα κοπέλα μου περιορίσου επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτή που θα σου πει τα λέμε σε έξι μήνες  

Μιλάμε παιδιά για μία ανευ προηγουμένου επίθεση και χωρίς κανένα απολύτως λόγο. Η διαχείριση κάνει τα στραβά μάτια και δεν μπαναρει τους χρήστες που προκαλούν το πρόβλημα.
Τα σχόλια δικά σας!

Παραθέτω και το link για αν διαβάσετε το τι ακριβώς συνέβει εκεί νωρίτερα.
απαράδεκτη συμπεριφορά στο thelab.gr

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις 5th Φεβρουάριος 2017, 03:15, 1 φορά
petrosnik
Special Member
Special Member

Την / Το 4th Φεβρουάριος 2017, 22:07
Επιεικώς απαράδεκτοι και σίγουρα αξίζουν διαγραφής και οι 3 τους δεν ντρέπονται λέω εγώ να μιλάνε έτσι και κανείς να μην τους μαζεύει; Αν είναι δυνατόν.
lab_user
Moderators
Moderators

Την / Το 9th Φεβρουάριος 2017, 02:58
Λοιπόν νομίζω πρέπει να μπει ένα τέλος σε αυτά τα πράγματα που ακούστηκε σε ένα forum γίνεται τέτοια επίθεση σε χρήστη.
Επιπλέον κάποιοι θα πρέπει να μάθουν τι θα πει διαφήμιση για να μπορούν να κρίνουν σωστά αν κάποιος διαφημίζει κάτι ή όχι.
@lab_user έγραψε:edit: Το θέμα δημοσιεύτηκε και στο νέο μας blog to Posters στην
διεύθυνση https://posters2017.wordpress.com/2017/02/04/%ce%b1%cf%80%ce%b1%cf%81%ce%ac%ce%b4%ce%b5%ce%ba%cf%84%ce%b7-%cf%83%cf%85%ce%bc%cf%80%ce%b5%cf%81%ce%b9%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ac-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%ac%ce%b4%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%82-%ce%b1%cf%80/
Ωραία δημοσίευση θα κάνω αμέσως σχόλιο.
malisiob
Moderators
Moderators

Την / Το 9th Φεβρουάριος 2017, 16:45
Έχετε δίκιο όλοι παιδιά και μπράβο και στον @Admin που τα δημοσιεύει όλα αυτά και εδώ  αλλά και στο blog που έστησε για το φορουμ εδώ
για να μας ενημερλωνει και να συζητάμε τέτοια προβλήματα αλλά και να μαθαίνει ο κόσμος τι πραγματικά συμαβίνει στα forums γιατί δυστυχώς αυτά τα πράγματα δεν βγαίνουν εύκολα παραέξω ώστε να τα ξέρει και να προσέχει ο κόσμος.
giannistheod
NewsMan
NewsMan

Την / Το 9th Φεβρουάριος 2017, 21:31
Άκου φράσεις, άκου λεξιλόγιο, τι πράγματα είναι αυτά που συμβαίνουν στο thelab.gr, επιτίθονται σε ένα χρήστη χωρίς λόγο, τον προσβάλουν και μετά τον μπανάρουν. Ντροπή τους.
zoosos
NewsMan
NewsMan
http://adespotagreece.blogspot.gr/

Την / Το 18th Φεβρουάριος 2017, 21:10
Τουλάχιστον απαράδεκτοι αυτοί στο thelab.gr και αυτοί στο e-steki.gr.Πάσχουν όλοι τους μου φαίνεται από το φαινόμενο του διαδικτυακού αναλφαβητισμού. Άκου spamming.Μάθαμε όλοι το σπαμ τώρα και το κάναμε καραμέλα.