POSTMANIAC
Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
POSTMANIAC
Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» Postma18
Καλώς ήρθατε στο πιο δυνατό forum τεχνολογίας.
Σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος και εσείς στην κοινοτητά μας
για να ανταλάξουμε απόψεις και σχόλια.
Ευχαριστούμε.
Σύνδεση
Αναζήτηση
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Σύνθετη Αναζήτηση
Jump to:
Translate
Όροι Χρήσης / Σχετικά Με
Όροι Χρήσης
Σχετικά Με
Φιλικά Sites

Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» Keeblo10
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 45Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η MendhiΤα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 4543 θέματασε 4159 θέματα
Social Media / TopicIt
PostManiac Forum

To φορουμ μας θα το βρείτε και στο topic

Online Προσωπικό

Πήγαινε κάτω
Robocop™
Robocop™
Banned
Banned
Status :
Online
Offline

Posts : 243
Join date : 28/06/2018
Location : London

Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» Empty Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…»

29th Ιούνιος 2018, 22:31
Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» 2463806

Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» 96z6cb10

Καλεσμένος στην εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» ήταν το πρωί της Παρασκευής η Έλλη Κοκκίνου, η οποία με αφορμή το νέο της τραγούδι και την κουβέντα που ξεκίνησε για τη Eurovision, αποκάλυψε πως είχε προταθεί και σε εκείνη να εκπροσωπήσει την Ελλάδα.

Έλλη Κοκκίνου: «Μου πρότειναν να πάω στη Eurovision τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, αλλά…» Image

Ποιος ήταν ο λόγος που την έκανε να πει όχι;
«Τώρα; Δεν ξέρω αν θα πήγαινα. Όταν μου είχαν κάνει πρόταση δεν μπορούσα για πρακτικούς λόγους. Ήταν τη χρονιά που πήγε η Καλομοίρα, για απευθείας ανάθεση. Γέννησα μια μέρα πριν.

Είχα το μωρό αγκαλιά στο μαιευτήριο και βλέπαμε την Καλομοίρα. Μετά δεν ήθελα να αφήσω το παιδί για τόσο καιρό. Τότε ακόμα, όλη η προβολή και το promotion που γινόταν για το τραγούδι της Eurovision, ήθελε περίπου ένα μήνα να είσαι εκτός σπιτιού και έκανες περιοδεία από χώρα σε χώρα για την προβολή.
Δεν ήθελα να λείπω ένα μήνα από το παιδί, ήταν βρεφάκι. Κάναμε τις συζητήσεις τότε με τον Τζώνη Καλημέρη, που του το εκμυστηρεύτηκα γιατί ακόμα ήταν πάρα πολύ νωρίς, ήμουν σε πολύ αρχικό στάδιο της εγκυμοσύνης. Του είπα ευχαριστώ αλλά δεν μπορώ για αυτό και αυτό το λόγο.

Θα το έκανε ο Φωκάς Ευαγγελινός, θα διαλέγαμε ένα πολύ δυνατό τραγούδι με πολύ μεγάλη παραγωγή και μεγάλα ποσά για την παραγωγή αυτή. Τότε ακόμα γινόντουσαν τεράστιες παραγωγές», ανέφερε η λαμπερή τραγουδίστρια.



Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης